Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat prawo karne w Legnicy
Autor Wiadomość
Eriko Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
1
Reputacja: 0
Adwokat prawo karne w Legnicy
Witam,kilka dni temu na imprezie pobilem pewnego typa,ktory dreczyl mnie jeszcze za czasow szkolnych,dostal raz w glowe z piesci i doznal zlamania szczeki i ma prawdopodobnie jeden zab do usuniecia.Co mi grozi za takie cos? jestem strasznie podlamany ta sytuacja,jestem nie karany,jak sie bronic? zeby dostac jak najnizszy wymiar kary? dodam ze na miejsce nie przyjechala ani karetka ani policja,poprostu raz go uderzylem i dostal az takiego urazu co jest dla mnie nie mozliwym. Obecnie jest w szpitalu. Który adwokat w Legnicy jest dobry w sprawach karnych?
10-03-2016, 03:29 AM
Wino Offline
Junior Member
**

0
RE: Adwokat prawo karne w Legnicy
Podłączę się pod temat prawa karnego. Niedawno zostałem zwolniony dyscyplinarnie z pracy na skutek wyłudzenia mienia na szkodę pracodawcy. Kradzież była na kwotę ok. 12000 zł. Przyznałem się do winy podczas rozmowy z pracodawcą, ale prawdopodobnie musi odzyskać skradzione rzeczy (było ich kilka), więc wniesie te oskarżenia do sądu. Nigdy nie byłem karany, a nie chciałbym skończyć w miejscu takim jak więzienie. Wiem, że to co dokonałem to najzwyklejsza kradzież i jest to przestępstwo ale w sprawę jest zamieszanych więcej osób i rożnie to może być traktowane co do mnie
10-03-2016, 04:22 AM
sebek Offline
Junior Member
**

0
Nie lepiej poszukać kogoś dobrego np we Wrocławiu?
10-07-2016, 06:53 PM
niebo Offline
Member

Liczba postów: 64
0
Tylko po co skoro w Legnicy jest też bardzo wielu adwokatów. Sprawa karna ma to do siebie, że może ciągnać się a adwokat policzy za każdy dojazd na rozprawę
10-07-2016, 08:43 PM
kolba Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
1
Także poszukuję dobrego adwokata od spraw karnych w Legnicy. 15 października o 2:30 w nocy zatrzymała mnie policja do kontroli. Podczas badania stanu trzeźwości otrzymałem następujące wyniki 0,43/0,42/0,33 mg/l. Wcześniej byłem na imprezie w klubie, wypiłem 2 piwa około północy tańczyłem przez następne dwie godziny i postanowiłem wrócić samochodem do domu, dobrze się czułem, nie byłem pijany. Zostałem poinformowany o zabraniu prawa jazdy na 3 lata oraz świadczenia w kwocie 5 tysięcy złotych. W przeciągu tygodnia/dwóch mam dostać wezwanie na rozmowę z prokuratorem który przedstawi mi zarzuty. Nie chce się dobrowolnie poddać karze tylko skierować wniosek do sądu o warunkowe umorzenie postępowania karnego za przestępstwo z art. 178a § 1 k.k.

Mógłby ktoś mi pomóc i powiedzieć kiedy i gdzie należy taki wniosek o warunkowe umorzenie sprawy złożyć i czy faktycznie jest mi potrzebny adwokat aby go napisać? Czy w ogóle jest nadzieja, że cokolwiek wskóram? Jakie mogą być koszta sądowe i maksymalna kara wymierzona przez sąd jeżeli nie weźmie moich faktów pod uwagę?
10-19-2016, 03:00 AM
Rex36 Offline
Junior Member
**

0
Może. 3 lata zakazu to minimum. 5000 to świadczenie pieniężne, grzywna i ograniczenie/pozbawienie wolności to oprócz tego.
Nie musisz przygotowywać wniosku. Na tym etapie wniosek składa prokurator (o ile się zgodzi).
Wszystkie pomiary były na tym samym urządzeniu? Taki wynik po 2 piwach i po 2 godzinach od wypicia jest nieprawdopodobny.
10-25-2016, 10:13 PM
Pierr Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 45
0
W Legnicy od prawa karnego jest dobra Biedroń tu masz namiary http://www.adwokatprawokarne24.pl
11-02-2016, 07:05 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Dobry Prawnik | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS