Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwód z Borderline ( osobą chorą psychicznie)
Autor Wiadomość
oolek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
2
Reputacja: 0
Rozwód z Borderline ( osobą chorą psychicznie)
Może temat nie dokładnie z zakresu porad prawnych ( a może tak?) ale czy ktoś tu przechodził przez rozwód z osobą chorą psychicznie. Bardzo proszę o wasze rady i sugestie. Może coś mi pomoże przyspieszyć zakończyć ten horror
08-24-2016, 08:34 PM
Firbi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
0
RE: Rozwód z Borderline ( osobą chorą psychicznie)
Szczerze współczuje. Znajomy przez takie coś przechodził i był z taką osobą. Już sam związek to było dla niego bardzo przykre doświadczenie które go niszczyło ale sam rozwód to był horror. Jego obecnie już ex codziennie prawie zmieniał zdanie - raz go kochała i chciała powrotu, zgadzała się na wszystko a na drugi dzień groziła, że go zniszczy. Dzwoniła do niego do pracy, siała plotki że to alkoholik, że handluje narkotykami, że porwał dziecko no istny cyrk jeśli patrzysz na to z boku ale dla człowieka dramat
09-26-2016, 07:08 AM
niebo Offline
Member

Liczba postów: 64
0
Trochę za mało informacji. Leczy się psychiatrycznie, ma jakieś zaświadczenia, macie dzieci, majątek do podziału?. Poczytaj sobie w internecie podstawowe informacje o rozwodach - czym się różni rozwód z orzekaniem o winie od bez orzekania o winie. Jeśli chcesz szybko to bez orzekania o winie, ale jeśli ona będzie chciała rozwód z Twojej winy to licz się z tym, że możesz ją utrzymywać do końca życia. Idz do adwokata lepiej
10-07-2016, 08:49 PM
miliste Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
0
witajcie, mam podejrzenia, że mój partner ma borderline czy ktoś może opisać jak wyglądał taki rozwód jeśli ktoś to przechodził, czy brać adwokata czy brać jakiś psychologów. Jestem trochę w kropce i nie za bardzo wiem jak się za to zabrać Sad
12-27-2018, 04:50 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Dobry Prawnik | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS