Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak uzyskać szybki rozwód?
Autor Wiadomość
TomekSzw Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
1
Reputacja: 0
Jak uzyskać szybki rozwód?
witam forumowiczów.
Mam pytanie odnośnie kwestii rozwodu - zależy mi na uzyskaniu szybkiego rozwodu. Specjalnie nie zamierzam walczyć bo chcę rozpocząć nowe życie. Nie chcę jednak oddać wszystkiego ex żonie w zamian za szybką wolność - oczywiście chcę rozwodu bez orzekania o winie gdyż tak będzie szybciej
Mamy wspólny dom w kredycie oraz 6 letnie dziecko. Ktoś może polecić jak to zalatwić aby sparawę mieć szybko za sobą?
03-15-2016, 08:51 PM
Rafal26 Offline
Member

Liczba postów: 83
0
RE: Jak uzyskać szybki rozwód?
Podstawowa sprawa to sami z sobą musicie się dogadać co do kredytu oraz dziecka ( opieki itp) ewentualnie jeśli sami nie dajecie rady to iść do mediatora albo dogadać się poprzez adwokatów. Jak rozpocznie się walka w sądzie to na pewno szybko i miło nie będzie
04-03-2016, 08:04 PM
TomekSzw Offline
Junior Member
**

1
ok teraz już zapadła ostateczna decyzja! Ona jednak chce rozwodu z orzekaniem o winie. Doradzcie co mam zrobić i jak działać?
06-06-2016, 01:56 AM
Fardus Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
0
http://www.szybki-rozwod.info - poczytaj sobie o szybkich rozwodach. tylko się zastanów czy to dobra opcja aby na szybko wszystko zamykać - pamiętaj, że w przyszłości żona może upomnieć się o alimenty od ciebie i to nie na dziecko tylko na siebie
08-07-2016, 07:04 AM
dfree Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
0
Tylko po co się spieszyć z rozwodem?
08-10-2016, 08:29 AM
oolek Offline
Junior Member
**

2
To zależy mi np się spieszy bo nie mam zamiaru więcej kontaktu mieć z moją żoną która jest chora psychicznie ( borderline ) i przez to niszczy psychicznie też mnie. Każde spotkanie, rozprawa to jest horror nie wart żadnych pieniędzy.
08-24-2016, 08:32 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Dobry Prawnik | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS