Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwany adwokat Głogów
05-02-2013, 06:12 AM
Poszukiwany adwokat Głogów
Poszukuje adwokata z Głogowa który poprowadzi dość skomplikowaną sprawę cywilną - chciałbym aby była to osoba kreatywna która ma zdolność do przedstawiania przed sądem właściwej interpretacji przepisów prawnych
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2013, 04:29 AM
RE: Poszukiwany adwokat Głogów
Napisz coś bardziej konkretnie jaka to sprawa - dokładnie z jakiej dziedziny wówczas będzie łatwiej wskazać kogoś dobrego
05-11-2013, 07:11 PM
Wybrał bym raczej kogoś z Wrocławia - większy wybór, ceny nieco wyższe ale znajdziesz adwokatów wyspecjalizowanych w danych gałęziach prawa a nie kancelarie które robią wszystko naraz
06-06-2013, 08:47 AM
witam,

także poszukuję dobrego adwokata z głogowa - sprawa cywilna a właściwie zwyczajny rozwód z komplikacjami oraz podziałem majątku - bardzo pilnie potrzebny mi kontakt gdyż właśnie dziś odebrałam pozew rozwodowy.
06-06-2013, 08:54 AM
także poszukuję dobrego prawnika z Głogowa - przeszukałam już chyba wszystko i nigdzie nie ma informacji kto jest naprawd dobry a przy tym także zależy mi aby nie wydać majątku
07-02-2013, 05:06 PM
nie mam niestety żadnych info co do dobrych adwokatów z głogowa więc polecać nie będę ale standardowo zaproproponuje pogrzebanie na portalach z opiniami http://www.dobryprawnik.org oraz znanyprawnik.pl
09-01-2013, 07:38 PM
Nie jestem do końca przekonana czy warto do sprawy ściągać adwokata z Wrocławia czy też innego miasta, przecież większość adwokatów z Głogowa i tak robiło aplikacje oraz uczyło się we Wrocławskich kancelariach i w tamtejszej radzie adwokackiej. Z moich obserwacji wynika, że jest na miejscu paru adwokatów którzy doskonale sobie radzą w sprawach cywilnych ( są też specjaliści typowo od spraw rodzinnych) i warto skorzystać z ich usług na miejscu. Wygeneruje to mniejsze koszty gdyż rozwód z orzekaniem o winie oraz sprawa o podział majątku w momencie kiedy obie strony nie są zgodne może trwać długo. Poza tym podczas poszukiwania adwokata na spotkaniu warto wybrać takiego który chodzi na rozprawy samodzielnie a nie wysyła aplikantów czy też innych adwokatów z kancelarii ( niestety w przypadku starszych adwokatów często bywa tak, że "dobre nazwisko" przyciągnie Klienta - ale później swojego adwokata widuje rzadko - natomiast do prowadzenia sprawy przydzielani są aplikanci) - podkreśliła bym już na 1 spotkaniu, że zależy mi aby na każdej sprawie adwokat był osobiście.
09-02-2013, 01:30 AM
Dokładnie! wybrać teraz adwokata to nielada sztuka - kieruj się opiniami ale bieżącymi - często bywa tak, że kancelaria faktycznie ma wyrobioną markę i na niej leci, z drugiej strony masz setki adwokatów o których nic nie wiadomo - na rynku porobiło się ich tak wielu, że wybór adwokata to nielada sztuka - napewno nie idz w ciemo. Zdecydowanie poszukaj na miejscu, chyba lepiej do indywidualnej kancelarii niż do dużej spółki adwokackiej - zapłacisz zapewne mniej i do tego sprawa będzie traktowana bardziej indywidualnie. Jeśli ktoś potrzebuje namiarów to proszę o wiadomość na prv.
09-02-2013, 05:53 AM
Czy możecie podać jakieś konkretne nazwiska lub namiary, AnnaMaria byłabym bardzo wdzięczna - napisałam do Ciebie na prv, jakich kwot spodziewać się za przeprowadzenie rozwodu?
09-02-2013, 06:53 AM
Proponuję Ci skorzystać z usług adwokat Dagmary Biedroń - nie trzeba jej reklamować bo jak pójdziesz na spotkanie to odrazu zrozumiesz dlaczego warto, prowadziła sprawy cywilne w tym rozwodowe kilku osób i wszystkie bardzo pozytywnie oceniają współpracę - tu masz namiar http://www.dobryprawnik.org/ads/kancelar...a-biedron/ - pozdrawiam i powodzenia
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Dobry Prawnik | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS