Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry adwokat Głogów
05-02-2013, 06:07 AM
Dobry adwokat Głogów
Czy możecie mi polecić dobrego adwokata w Głogowie od spraw cywilnych, rodzinnych. Mam dowody, że mój mąż mnie zdradza i chcę rozwodu z orzekaniem o winie, do podziału będzie też majątek który gromadzimy od lat. Mój mąż będzie miał napewno dobrego adwokata który obsługuje jego firmę dlatego ja też odrazu chcę dobrego specjalistę - może być z dowolnej czesci Polski byleby była naprawdę dobry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-27-2013, 07:51 AM
RE: Dobry adwokat Głogów
no poszukaj sobie na portalu http://www.dobryprawnik.org - szykujesz sie do prawdziwego boju jakim jest rozwód a nie wkładasz wysłku w znalezienie podstawowych informacji samodzielnie....
09-01-2013, 07:44 PM
Warto też sprawdzić na portalu http://www.wybierzprawnika.info gdyż ma nieco większą bazę i na pewno znajdziesz więcej osób z regionu. Popytaj też znajomych może ktoś korzystał i da Ci namiar - ale popytaj po pierwsze tych co sami korzystali a nie słyszeli, że jest dobry a po drugie wypytaj dokładnie jak prowadzi sprawę.
11-09-2013, 09:44 PM
przepraszam, że tak po paru miesiącach ale dziękuję za pomoc Smile faktycznie opinie na portalach mi pomogły. Innym poszukującym polecam adwokata którego i ja wybrałam adw. Dagmara Biegroń - naprawdę bardzo dobrze poprowadzona sprawa, wszystko po mojej myśli, podział majątku także korzystny. Osoba zaangażowana w swoją pracę. Ogólnie sprawa rozwodowa była dla mnie bardzo dużym przeżyciem ale z dobrym adwokatem na sali zawsze jest trochę "lepiej". pozdrawiam
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Dobry Prawnik | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS