Forum Dobry Prawnik

Pełna wersja: Adwokat zielona góra opinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam,

czy możecie mi wskazać dobrego adwokata w Zielonej Górze który przeprowadzi dla mnie rozwód z orzekaniem o winie oraz podział majątku do tego chcę się strać o alimenty na dzieci, poszukuję kogoś dobrze obeznanego w temacie spraw rozwodowych gdyż jestem przekonana, że mój mąż napewno też weźmie bardzo dobrego adwokata.
W tego typu sprawach specjalizuje się np: adw. Dagmara Biedroń - śmiało mogę Ci polecić osoba bardzo kompetentna, przykłada się do spraw, możesz też liczyć na stały kontakt
witam,

czy mogłbyś napisać coś więcej, czy prowadziła sprawę dla Ciebie - ja także poszukuję adwokata do sprawy rozwodowej - prawdę mówiąc chciałbym aby moją sprawę prowadziła kobieta, ktoś mi właśnie już podpowiadał że ona jest dobra ale ta osoba też słyszała o tym od kogoś - czy możesz napisać jakie ma podejście do Klienta, jak wygląda przygotowanie do rozprawy - wiem że to może dziwne pytania ale boje się tej sprawy i chciałabym mieć przy sobie dobrego adwokata.
poszukującym polecam ciekawy artykuł który moze pomoc przy wyborze http://www.wybierzprawnika.info/Jak_wybr...ta,n1.html
Prowadziła sprawę dla mojej siostry - sprawa cywilna, rodzinna. Na pierwszym spotkaniu zrobiła już na nas dobre wrażenie dlatego postaniwiliśmy zlecić sprawę - generalnie było to nieco w ciemno ale od dalszych znajomych słyszeliśmy pozytywne opinie więc skorzystaliśmy. Sprawa zakończyła się pomyślnie - co do współpracy to układała się ona pomyślnie adwokat zawsze stawiała się na sprawy osobiście, pisma przed wysłaniem do sądu mieliśmy okazję zawsze czytać i wyrażać swoje uwagi, pisma były naprawdę na wysokim poziomie - mogę to smiało stwierdzić gdyż miałem oczywiście także okazję czytać pisma strony przeciwnej i naprawdę różnica jest spora. Kolejna sprawa która zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie to wypowiedzi przed sądem - bardzo merytoryczne, trafne , bez emocji - widać było że przez takie konkretne wypowiedzi zdobyła właśnie przychylność sądu. To chyba na tyle co mogę Wam powiedzieć - ogólnie cieszymy się ze trafiliśmy do tej mecenas.
także moge ją polecić dobre opinie słyszałem - poza tym w interenecie także jest polecana http://www.dobryprawnik.org/ads/kancelar...a-biedron/ i tu poczytać można http://wybierzprawnika.info/Kancelaria_A...10790.html
Moi drodzy, temat sprzed 4 lat więc nieco odświeżę. Poszukuję naprawdę dobrego adwokata dla siostry do rozwodu oraz walki o dzieci. Szykujemy się na najgorsze bo człowiek z którym żyje to psychopata więc niestety na pewno będzie to bardzo trudny rozwód. Do kogo obecnie warto się wybrać z takim tematem?
Dzień dobry czy mogę prosić o więcej informacji o adwokat Dagmarze Biedroń od osób którym prowadziła sprawę. Czytałam o niej dobre opinie ale z przed kilku lat. Czy jakość obsługi jest nadal dobra, czy wygrywa sprawy? Mam do zlecenia rozwód z orzekaniem o winie i podział majątku czy ktoś może napisać ile sobie liczy za takie sprawy? Chcę się do niej zgłosić po nowym roku ale wolę się upewnić czy jest to na pewno najlepszy wybór do spraw rodzinnych w ZG?
Bardzo podobne przemyślania miałam w 2013 r. gdy zadawałam tutaj pytanie Smile Tak z całą pewnością potwierdzam adwokat Dagmara Biedroń to bardzo dobry specjalista od prawa rodzinnego. Moje sprawy poprowadziła bardzo dobrze, a w przypadku sprawy o podział majątku wręcz rewelacyjnie bo udało nam się bardzo dobrze zabezpieczyć moje sprawy pomimo mocnego sprzeciwu mojego ex i jego prawnika. Widzę, że pytanie zadane miesiąc temu ale mam nadzieję, że pomogłam. p.s nie wiedziałam nawet, że ten wątek jeszcze istnieje tyle lat minęło Smile